Logo

Ad / Soyad : Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?
Firma : Telefon E - Mail
Telefon :
E-mail :

Şu anda yayında olan web siteniz varsa adresi nedir ?  : Beğendiğiniz örnek gösterebileceğiniz siteler:
Sitenin içerği ne üzerine olacak? (Sektörünüz) :
Web Sitesi yaptırmanızdaki amaç ?
Şirket Tanıtımı Ürün Ekleme
  Web sitenizi nasıl isterdiniz? Kısaca bahsediniz..
Ürün / Hizmetler Var Olan Siteyi Değiştimek
 
E - Ticaret Sayfa Ekleme
 
Destek Seflink & Seo Altyapısı
 
Müşteri odaklı hızlı ve güvenilir iş çözümleri...interaktif web tasarım, e-ticaret, kurumsal kimlik çalışmaları..

Ticari yazılımlar,güvenlik kamerası çözümleri ve IT hizmetleri..

 

Bizi Tanıyın...


      Firmamız 2000 yılında IT sektöründeki gelişmeye paralel olarak çalışmalarına başladı bu tarihten itibaren, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, IT sektöründeki faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

     Sektörde'ki Öncü ve deneyimli firmalarla iş ortaklığı modeli ile Proje Bazlı, Çözüm Ortaklığı ve Bayilik modelleri gibi birkaç farklı oluşumla Ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

     Müşteri portföyümüzde gerek kamu kurumları gerek özel sektörlerin deneyimli firmaları ile ticari faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Eranet Bilgi İşlem; Dünyanın önde gelen markalarının Pc, Server, Network, Oem Ürünleri ve Çevre Birimleri gibi donanımlarının satışını yapmakta, teknik destegini vermekte ve proje çözümlerini üretmektedir.

     Genel Olarak Teknik Servis, Network Destek Hizmetleri, Kurumsal Destek ve danışmanlık hizmetleri, Ticari Yazılım Satış ve Eğitimleri, Güvenlik ve Kamera Sitemleri, Web Tasarım e-ticaret projeleri gibi sektör içi faaliyetlerimizle siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sektörün önde gelen oyuncularından biri olma yolunda ilk günkü heyecanımızla hedeflerimize ilerlemekteyiz.